GĘSIA - SPADEK

TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

O INWESTYCJI

Na terenie zainwestowania projektuje się budynek mieszkalny wielorodzinny trzykondygnacyjny oraz częściowo czterokondygnacyjny z wielostanowiskowym garażem podziemnym. Budynek graniczy z ścianą p-poż sąsiedniego budynku od strony południowej. Budynek z dachem płaskim typu stropodach ,budowany w technologii żelbetowej oraz tradycyjnej murowany. Dojazd jak i główne wejście do budynku od ul. Gęsiej. Projekt przewiduje również wejście od strony ul. Spadek. Garaż podziemny z 18 miejscami postojowymi oraz jednym miejscem na poziomi terenu dla os. niepełnosprawnych, zjazd z drogi Gęsiej od północnej strony działki wraz z zadaszoną pochylnią . Na działce przewiduje się również chodniki ,plac gospodarczy oraz ogród żwirowy. Przewidziana zieleń niska o charakterze izolacji optycznej oraz układ żywopłotów

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ??

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Firma PR-BUD posiada ponad 10-letnie doświadczenie.
Z sukcesem realizuje szereg inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz usługowego.

WSPARCIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym z etapów zakupu mieszkania. Chętnie podpowiemy najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

W naszych inwestycjach wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz niezawodne technologie, które zapewniają wieloletnie bezproblemowe użytkowanie mieszkań.

W swoim dorobku firma PR-BUD posiada również ponad 40 domów jednorodzinnych zrealizowanych w ramach indywidualnych zleceń.

KONTAKT

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ. ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA.