OSIEDLE LIPSKA 61

TWOJE MIEJSCE NA ZIEMI

O INWESTYCJI

Cała inwestycja będzie podzielona na dwa etapy. W pierwszym etapie zostaną wybudowane budynki B1 i B2 oraz fragment ulicy Aleksandra Fredry wraz z 2 zjazdami z niej na teren inwestycji. W drugim zostaną wybudowane pozostałe budynki B3 i B4.
Celem przedsięwzięcia jest budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi w części parterów, garażami podziemnymi, instalacjami wewnętrznymi wewnątrz budynków oraz wewnętrznymi instalacjami na zewnątrz budynków oraz z zagospodarowaniem terenu wraz z wjazdami z działek nr 2 i nr 96 na działkę nr 3 przy ul. Lipskiej w Zamościu. Projekt zakłada budowę budynków czterokondygnacyjnych z windami, zawierających 139 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych o łącznej powierzchni 1 518,39 m2 do indywidualnego podziału według potrzeb klientów. Do dyspozycji mieszkańców i najemców inwestor odda 127 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 58 miejsc parkingowych ogólnodostępnych na parkingach zewnętrznych. Osiedle będzie monitorowane i ogrodzone ze swobodnym dostępem do części usługowej.
Bryła każdego z budynków jest na rzucie prostokąta i nakryta dachem płaskim. Każdy z obiektów posiada dwie klatki schodowe wraz z windami, obsługującymi budynek od poziomu garażu aż do ostatniej kondygnacji nadziemnej. Windy są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.
Balkony w każdym z budynków przewidziano na elewacjach północno-zachodniej, południowo-zachodniej i południowo-wschodniej. W każdym budynku główne wejście do klatek schodowych obsługujących kondygnacje mieszkalne znajdują się na elewacji północno-wschodniej w liczbie dwóch. Natomiast wejścia do lokali usługowych z poziomu parteru znajdują się na północno-zachodniej.
Projekt przewiduje budynki czterokondygnacyjne dwuklatkowe. Na każdej klatce znajdować się będzie 4-5 mieszkań dwupokojowych, trzypokojowych i czteropokojowych. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon. Budynki będą posiadały garaż podziemny, w którym znajdować się będą miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Do każdego mieszkania przewidziane jest jedno miejsce parkingowe. Kształt rzutów obiektów jest zbliżony do prostokąta jednakże każdy z nich posiada kilka załamań. Wszystkie 4 budynki są umiejscowione obok siebie w jednym rzędzie równolegle względem dłuższych boków. Wszystkie budynki mają oddzielne garaże podziemne oraz dojścia.
Na terenie inwestycji przewidziano również plac zabaw, wiaty śmietnikowe oraz miejsca postojowe, w tym dla osób niepełnosprawnych.
Całość będzie również uporządkowana pod kątem analizy nasłonecznienia i przesłaniania, z zachowaniem odpowiednich odległości między budynkami oraz od granic działki i innych zawartych w odrębnych przepisach.

ETAP I - WSZYSTKIE MIESZKANIA SPRZEDANE

Szczegółowe informacje o I etapie inwestycji Osiedle Lipska 61 w Zamościu. Wybierz blok i  piętro, które Cię interesuje. Pobierz karty mieszkań lub sprawdź ich dostępność.

ETAP II

Szczegółowe informacje o I etapie inwestycji Osiedle Lipska 61 w Zamościu. Wybierz blok i  piętro, które Cię interesuje. Pobierz karty mieszkań lub sprawdź ich dostępność.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ??

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Firma PR-BUD posiada ponad 10-letnie doświadczenie.
Z sukcesem realizuje szereg inwestycji z zakresu budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego oraz usługowego.

WSPARCIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym z etapów zakupu mieszkania. Chętnie podpowiemy najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

W naszych inwestycjach wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz niezawodne technologie, które zapewniają wieloletnie bezproblemowe użytkowanie mieszkań.

W swoim dorobku firma PR-BUD posiada również ponad 40 domów jednorodzinnych zrealizowanych w ramach indywidualnych zleceń.

KONTAKT

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ. ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA.